Rajd Grodzki po OS 2

Pierwszy odcinek specjalny 4. Rajdu Grodzkiego został przerwany po wypadku załogi nr 16. Kolejni zawodnicy zostali skierowani na trasę alternatywną. Niestety do sportowej rywalizacji nie doszło także na OS 2, ponieważ lekarka z załogi karetki, która miała zabezpieczać tę próbę, zasłabła w drodze na oes i sama wymagała pomocy medycznej.

Wśród załóg, które pokonały trasę OS 1 (Ropa) najszybsi byli Rafał Pochłopień i Bartłomiej Wątroba w Oplu Astrze, jadący w klasie Gość. W klasyfikacji generalnej zawodów najlepszym czasem ex aequo popisali się Łukasz Godula z Danielem Nowakiem w Peugeocie 106 S16 oraz Grzegorz Ciombor z Marcinem Boryckim w Hondzie Civic.

Informacja organizatora zawodów:

Po wypadku załogi nr 16, do którego doszło na OS 1, organizatorzy 4. Rajdu Grodzkiego skierowali kolejne załogi na trasę alternatywną. Z kolei na OS 2 zarządzono wolny przejazd z przyczyn niezależnych od organizatora. Lekarka z załogi karetki zabezpieczającej OS 2 zasłabła w drodze na odcinek i sama potrzebowała pomocy medycznej. W tej sytuacji organizatorzy pracują nad tym, by zapewnić właściwe zabezpieczenie i bez przeszkód przeprowadzić drugą pętlę zawodów.

Wyniki online z Rajdu Grodzkiego dostępne są pod tym linkiem: LINK.

Partnerzy

Patronat honorowy
Partnerzy
Partnerzy
Patroni medialni